تعاریف

برگه

به فایل طرح یک برگه یا فرم که تمام مشخصات ، فرمول های محاسبه ، فایلهای مورد نیاز و قابلیت های یک برگه را در خود جای داده است یک "برگ" نامیده میشود . برگ قابل افزودن می باشد و شما می توانید طبق نیاز خود برگ مناسب کار خود را از سایت نرم افزاری محسن دریافت نموده و یا آن را طبق نیاز خود سفارش دهید.

بسته نصبی برگه ها

بسته نصبی برگه ها

فایلی شامل برگ و تمام موارد مورد نیاز آن که توسط آن یک برگ بر روی نرم افزار نصب می شود . پسوند این فایل msfi می باشد و آیکون آن نیز به شکل مقابل است . برای نصب برگ تنها کافیست این فایل را اجرا نمایید و طبق پیامهایی که نمایش داده می شود عمل نمایید .

فایل پشتیبان

فایل پشتیبان

شما توسط نرم افزار می توانید یک فایل پشتیبان از تنظیمات و انبار تهیه نمایید . از این فایل پشتیبان می توانید در مواقعی مثل تعویض ویندوز و یا کپی کردن تنظیمات و انبار به سیستم های دیگر کمک گرفت . پسوند این فایل msfb می باشد و آیکون آن نیز به شکل مقابل است .

فایل سند

فایل سند

فایلی است که اطلاعات وارد شده به همراه مشخصات مشتری و نوع برگ در آن ذخیره می شود. این فایل قابل ویرایش و بازگشایی مجدد می باشد و می توانید در هر سیستم دیگری که برگ مربوطه روی آن نصب می باشد باز نمایید . آیکون آن به شکل مقابل می باشد.

فایل الگو

فایل سند

فایلی است که یک الگو در آن ذخیره شده است . برای مثال می توانید مقادیر و تنظیمات مورد نظر خود در یک برگه را در یک فایل ذخیره نمایید و آن را برای دیگری ارسال کنید و آن شخص بتواند از آن بعنوان یک برگ با تنظیمات خاص استفاده نماید . پسوند این فایل msft می باشد و آیکون آن نیز به شکل مقابل است . برای نصب الگو تنها کافیست این فایل را اجرا نمایید و طبق پیامهایی که نمایش داده می شود عمل نمایید.

انبار

در این نرم افزار بخشی برای مدیریت موجودی کالاها و خدمات شما وجود دارد که در آن می توانید کارهای زیر را انجام دهید :

  • افزودن و حذف کالا یا خدمات از انبار

  • جستجوی سریع در انبار بر اساس همه فیلدها

  • انتخاب کالا یا خدمات برای افزودن به فاکتور

  • امکان افزودن گزینشی به فاکتور

  • استفاده از بارکدخوان برای انتخاب کالا یا خدمات

اطلاعات بیشتر

برگه خروجی

شما میتوانید برگ دیگری غیر از برگ کنونی برای چاپ انتخاب نمایید. برای اطلاعات بیشتر به نوار تنظیمات مراجعه نمایید.

شناسه برگ

کدی است یکتا برای تمایز هر برگ ، این کد مستقل از نام و سازنده برگ می باشد . شما میتوانید از این کد برای مواردی مثل جستجو بدنبال برگی خاص استفاده نمایید .